Rzymskokatolickie księgi metrykalne

1. Biała (Behle) – zdigitalizowane:

- chrzty:

1893-1944


2. Białogard (Belgard):

- chrzty:

- śluby:

- zgony:

- egzaminy przedślubne:

1915-1947

1916-1945

1915-1949

1920-1945


3. Czaplinek (Tempelburg) – zdigitalizowane:

- chrzty:

- śluby:

- zgony:

- egzaminy przedślubne:

1836-1916, 1917-1948

1836-1945, 1945-1948, 1949-1956

1836-1946

1945-1949


4. Czarne (Hammerstein) – zdigitalizowane:

- chrzty:

- śluby:

- zgony:

1871-1922, 1923-1949

1870-1922, 1923-1949

1871-1922, 1923-1949, 1950-1961


5. Głubczyn (Steinau) – zdigitalizowane:

- chrzty:

- śluby:

- zgony:

- bierzmowania:

1695-1735, 1735-1839, 1840-1900, 1901-1946

1673-1689, 1735-1839, 1840-1910, 1911-1941

1735-1839, 1840-1941

1909-1967


6. Jastrowie (Jastrow) – zdigitalizowane:

- chrzty:

- śluby:

- zgony:

1882-1945

1884-1943

1882-1944


7. Koczała (Flötenstein) – zdigitalizowane:

- chrzty:

- śluby:

- zgony:

- spis ochrzczonych:

- spis zaślubin:

- spis zmarłych:

1814-1846

1814-1845, 1846-1912

1815-1865

1874-1915

1720-1936

1720-1944


8. Koszalin (Cöslin) – zdigitalizowane:

- chrzty:


- śluby:

- zgony:

- komunia:

1852-1918, 1919-1946, 1937-1946 (księga uzupełnień)

1853-1940, 1941-1947, 1946-1947, 1947-1949

1852-1917, 1914-1949

1853-1895, 1911-1944


9. Krajenka (Krojanke) – zdigitalizowane:

- chrzty:

- śluby:

- zgony:

- komunia:

1753-1785, 1775-1835

1752-1785, 1775-1835

1752-1835

1776-1823


10. Kuźnica Czarnkowska (Hammer):

- chrzty:

- śluby:

- zgony:

- komunia:

- zapowiedzi:

1920-1940

1920-1953

1920-1967

1922-1945, 1911-1924, 1925-1941

1925-1937


11. Marcinkowice (Marzdorf) – zdigitalizowane:

- chrzty:

- śluby:

- zgony:

1865-1909, 1909-1944, 1945-1950

1760-1790, 1791-1867

1876-1905, 1909-1968


12. Nadarzyce (Rederitz) – zdigitalizowane:

- chrzty:

- śluby:

- zgony:

1669-1734, 1735-1797

1669-1734, 1735-1797

1743-1797


13. Niekursko (Niekosken):

- chrzty:

- śluby:

- zgony:

1928-1945

1928-1944

1928-1945


14. Piła (Schenidemühl) – św. Antoniego – zdigitalizowane:

- chrzty:

- śluby:

- zgony:

1930-1943

1930-1945

1930-1945


15. Piła (Schenidemühl) – der Wehrmachtgemeinde – zdigitalizowane:

- chrzty:

- śluby:

- zgony:

1940-1945

1940-1945

1940-1945


16. Piła (Schneidemühl) – Świętej Rodziny – zdigitalizowane:

- chrzty:



- śluby:


- zgony:

1798-1826, 1827-1844, 1845-1867, 1882-1890, 1891-1905, 1905-1907, 1907-1910, 1910-1917, 1923-1925, 1926-1933, 1845-1876 – skorowidz

1800-1827, 1828-1844, 1845-1871, 1872-1903, 1904-1933, 1828-1940 – skorowidz

1818-1862, 1865-1896, 1897-1925, 1925-1942


17. Pokrzywnica (Krummfliess):

- chrzty:

- śluby:

- zgony:

1897-1933

1897-1947

1897-1927


18. Polanów (Pollnow) – zdigitalizowane:

- chrzty:

- śluby:

- zgony:

1908-1920, 1921-1926

1908-1944

1908-1945


19. Radawnica (Radawniz):

- chrzty:

- śluby:

- zgony:

- komunia:

- bierzmowanie:

1835-1894

1835-1908

1835-1899

1889-1910, 1911-1942

1890-1927


20. Róża Wielka (Rose) – zdigitalizowane:

- chrzty:


- śluby:


- zgony:

1819-1838, 1839-1886, 1886-1946, +1883, 1884, 1885, 1886

1819-1849, 1849-1882, 1887-1944, +1885, 1886-5 wpisów z Arnsfelde

1739-1740, 1822-1861, 1861-1886, 1886-1944


21. Rzeczenica (Stegres):

- chrzty:

- śluby:

- zgony:

1908-1959

1908-2006

1946-1957


22. Skrzatusz (Schrotz) – zdigitalizowane:

- chrzty:


- śluby:

- zgony:

- komunia:

1658-1777, 1777-1850, 1821-1851, 1851-1869, 1870-1919, 1920-1948

1659-1777, 1777-1850, 1851-1869, 1870-1934

1659-1777, 1821-1847, 1851-1869, 1870-1961

1889-1944


23. Sławianowo (Steinmark) – zdigitalizowane:

- chrzty:


- śluby:

- zgony:

1661-1746, 1746-1795, 1774-1831, 1832-1865, 1865-1889

1665-1744, 1746-1794, 1774-1831, 1832-1866

1713-1745, 1774-1854, 1854-1912


24. Sławno (Schlawe):

- chrzty:

- śluby:

- zgony:

1923-1946

1938-1944

1938-1944


25. Słupsk (Stolp) – św. Ottona:

- chrzty:

- śluby:

- zgony:

- komunia:

1866-1885, 1885-1914, 1914-1941, 1942-1945

1866-1896, 1896-1946

1866-1884, 1884-1932, 1933-1945

1909-1944


26. Stara Łubianka (Lebehnke):

- chrzty:

- śluby:

- zgony:

1668-1732

1661-1747, 1946-1969

1693-1747, 1945-1969


27. Stara Wiśniewka (Lugetal):

- śluby:

- zgony:

1949-1976

1909-1945, 1946-1977


28. Strączno (Stranz) – zdigitalizowane:

- chrzty:

1919-1945


29. Szczecinek (Neustetin):

- chrzty:

- śluby:

- zgony:

1919-1945

1945, 1946-1953

1945-1947, 1947-1958, 1958-1960


30. Szwecja (Freudenfier):

- komunia:

1911-1944


31. Sypniewo (Zippnow) – zdigitalizowane:

- chrzty:



- śluby:


- zgony:


- bierzmowanie:

1669-1797 (skorowidz), 1797-1812 (skorowidz), 1797-1837, 1838-1867, 1867-1904, 1905-1932, 1932-1949

1669-1810 (skorowidz), 1797-1838, 1839-1866, 1811-1866 (skorowidz), 1867-1923, 1923-1956

1729-1736, 1797-1840, 1844-1867, 1867-1906, 1910-1952

1947


32. Świdwin (Schivelbein) – zdigitalizowane:

- chrzty:

- śluby:

- zgony:

1863-1928

1865-1947

1869-1947


33. Trzcianka (Schönlanke):

- chrzty:


- śluby:


- zgony:

1730-1753, 1754-1829, 1829-1830, 1863-1893, 1893-1920, 1921-1954

1730-1753, 1754-1797, 1797-1830, 1831-1885, 1886-1944

1730-1754, 1754-1797, 1797-1830, 1872-1945


34. Tuczno (Tütz) – zdigitalizowane:

- chrzty:

1821-1846


35. Uniechów (Heinrichswalde):

- chrzty:


- śluby:

- zgony:


1686-1725, 1759-1792, 1792-1793, 1793-1875, 1884-1899

1726-1850, 1850-1875

1726-1778, 1784-1819, 1819-1869, 1869-1873, 1884-1944


36. Wałcz (Deutsch Krone) – zdigitalizowane:

- chrzty:



- śluby:


- zgony:



1687-1753, 1753-1796, 1797-1815, 1815-1839, 1870-1893, 1893-1930, 1930-1945, (1915-1931 – parafia wojskowa)

1687-1753, 1753-1796, 1797-1865, 1866-1896, 1870-1925, (1915-1931 – parafia wojskowa)

1687-1753, 1753-1796, 1797-1833, 1833-1869, 1870-1908, 1908-1925, 1925-1945, (1915-1923 – parafia wojskowa)


37. Zakrzewo (Buschdorf) – zdigitalizowane:

- chrzty:


- śluby:

- zgony:

- komunia:

1773-1796, 1797-1814, 1814-1841, 1815-1864, 1840-1863, 1863-1876, 1877-1908

1774-1814, 1814-1860, 1860-1943

1815-1865, 1866-1916

1896-1972


38. Złotów (Flatow) – zdigitalizowane:

- chrzty:


- śluby:

- zgony:


- bierzmowanie:

1660-1675, 1707-1782, 1782-1813, 1781-1851, 1813-1851, 1852-1874, 1875-1904, 1905-1935

1707-1799, 1800-1851, 1856-1874, 1875-1932

1707-1779, 1779-1851, 1780-1851, 1852-1874, 1882-1934

1890-1897